انگشتر

کاربرد

رنگ

نگین

عیار

خرید انواع انگشترهای مردانه و زنامه و ست‌های حلقه نامزدی با ارسال رایگان در مشهد

 • انگشتر حدید خطی عین علی طرح صفوی

  قیمت:
  530,000 تومان

  انگشتر حدید خطی عین علی طرح صفوی یک انگشتر خاص، زیبا و ماناست که نگین استفاده شده در آن از جنس حدید است. نقره این انگشتر 925 عیار بوده و دارای رنگ ثابت و ضد حساسیت نیز می‌باشد.

 • انگشتر جواهری نقره طرح صفوی با عقیق یمن یاسی

  قیمت:
  650,000 تومان

  انگشتر جواهری نقره طرح صفوی با عقیق یمن یاسی یک انگشتر خاص، زیبا و ماناست که نگین استفاده شده در آن از جنس عقیق یمنی یاسی است. نقره این انگشتر 925 عیار بوده و دارای رنگ ثابت و ضد حساسیت نیز می‌باشد.

 • انگشتر جواهری نقره فیروزه نیشابور اصل

  قیمت:
  825,000 تومان

  انگشتر جواهری نقره فیروزه نیشابور اصل یک انگشتر زیبا و ماناست که نگین استفاده شده در آن از جنس فیروزه نیشابور اصل است. نقره این انگشتر 925 عیار بوده و دارای رنگ ثابت و ضد حساسیت نیز می‌باشد.

 • انگشتر جواهری نقره با جواهر آماتیس

  قیمت:
  635,000 تومان

  انگشتر جواهری نقره با جواهر آماتیس یک انگشتر زیبا و ماناست که نگین استفاده شده در آن از جنس جواهر آماتیس است. نقره این انگشتر 925 عیار بوده و دارای رنگ ثابت و ضد حساسیت نیز می‌باشد.

 • انگشتر جواهری نقره عقیق شرف شمس

  قیمت:
  580,000 تومان

  انگشتر جواهری نقره عقیق شرف شمس یک انگشتر زیبا و ماناست که نگین استفاده شده در آن از جنس عقیق شرف شمس است. نقره این انگشتر 925 عیار بوده و دارای رنگ ثابت و ضد حساسیت نیز می‌باشد.

 • انگشتر جواهری نقره با نگین موزینایت (الماس روس)

  قیمت:
  575,000 تومان

  انگشتر جواهری نقره با نگین موزینایت ، انگشتری زیبا و خاص با نگین‌‌های کار شده از الماس روس یا موزینایت است. نقره بکار رفته شده در این انگشتر نقره ۹۲۵ عیار بوده و دارای رنگ ثابت و ضد حساسیت نیز می‌باشد.

 • انگشتر جواهری نقره با نگین در نجف اصل

  قیمت:
  1,000,000 تومان

  انگشتر جواهری نقره با نگین در نجف اصل یک انگشتر مردانه زیبا و خاص است که نگین استفاده شده در آن از جنس عقیق مشکی است. نقره این انگشتر 925 عیار بوده و دارای رنگ ثابت و ضد حساسیت نیز می‌باشد.

 • انگشتر جواهری نقره با عقیق مشکی

  قیمت:
  580,000 تومان

  انگشتر جواهری نقره با عقیق مشکی یک انگشتر مردانه زیبا و خاص است که نگین استفاده شده در آن از جنس عقیق مشکی است. نقره این انگشتر 925 عیار بوده و دارای رنگ ثابت و ضد حساسیت نیز می‌باشد.

 • ست حلقه جواهری نقره با نگین اتمی

  قیمت:
  685,000 تومان

  ست حلقه جواهری نقره با نگین اتمی، انگشترهایی مانا، زیبا و خاص با نگین‌‌های کار شده اتمی اهستند. نقره بکار رفته شده در این انگشترها نقره ۹۲۵ عیار بوده و دارای رنگ ثابت و ضد حساسیت نیز می‌باشند.

 • انگشتر جواهری نقره با نگین اتمی

  قیمت:
  632,000 تومان

  انگشتر جواهری نقره با نگین اتمی، انگشتری زیبا و خاص با نگین‌‌های کار شده اتمی است. نقره بکار رفته شده در این انگشتر نقره ۹۲۵ عیار بوده و دارای رنگ ثابت و ضد حساسیت نیز می‌باشد.

 • انگشتر جواهری نقره نگین اتمی

  قیمت:
  527,000 تومان

  انگشتر جواهری نقره نگین اتمی انگشتری زیبا و خاص با نگین‌‌های کار شده اتمی است. نقره بکار رفته شده در این انگشتر نقره ۹۲۵ عیار بوده و دارای رنگ ثابت و ضد حساسیت نیز می‌باشد.

 • انگشتر جواهری نقره کهربای لهستانی

  قیمت:
  663,500 تومان

  انگشتر جواهری نقره کهربای لهستانی انگشتری زیبا و خاص با نگین‌‌های کار شده از جنس کهربای لهستانی است. نقره بکار رفته شده در این انگشتر نقره ۹۲۵ عیار بوده و دارای رنگ ثابت و ضد حساسیت نیز می‌باشد.

 • انگشتر نقره عقیق شرف شمس

  قیمت:
  416,000 تومان

  انگشتر نقره عقیق شرف شمس یک انگشتر زیبا و خاص با نگین‌ عقیق شرف الشمس است. نقره بکار رفته شده در این انگشتر نقره ۹۲۵ عیار بوده و دارای رنگ ثابت و ضد حساسیت نیز می‌باشد.

 • انگشتر جواهری نقره با نگین زبرجد

  قیمت:
  685,000 تومان

  انگشتر جواهری نقره با نگین زبرجد، یک انگشتر زیبا و چشم‌‌نواز است که نگین‌های بکار برده شده در آن جواهر زبرجد می‌باشد. نقره استفاده شده در این انگشتر، نقره 925 عیار است و دارای رنگ ثابت و ضد حساسیت نیز می‌‌باشد.

 • انگشتر جواهری نقره با نگین زولتانایت هفت رنگ

  قیمت:
  410,000 تومان

  انگشتر جواهری نقره با نگین زولتانایت هفت رنگ یک انگشتر شیک و لاکچری است که نگینهای کار شده در آن از جنس زولتانایت هفت رنگ است. نقره بکار رفته در این انگشتر زیبا، نقره ۹۲۵ عیار است دارای رنگ ثابت و ضدحساسیت نیز می‌باشد.

 • انگشتر جواهری نقره با نگین فیروزه

  قیمت:
  415,000 تومان

  انگشتر جواهری نقره با نگین فیروزه یک انگشتر شیک و لاکچری است که نگینهای کار شده در آن از جنس فیروزه نیشابور است. نقره بکار رفته در این انگشتر زیبا، نقره ۹۲۵ عیار است دارای رنگ ثابت و ضدحساسیت نیز می‌باشد.

 • انگشتر جواهری نقره با یاقوت آفریقایی اصل

  قیمت:
  527,000 تومان

  انگشتر جواهری نقره شیک و لاکچری با نگین‌های کار شده از جواهر یاقوت افریقایی اصل و نقره استفاده شده ۹۲۵ عیار، دارای رنگ ثابت و ضدحساسیت.

 • انگشتر نقره تایلندی با روکش طلای سفید

  قیمت:
  675,000 تومان

  انگشتر نقره تایلندی با روکش طلای سفید انگشتری شیک و خاص است که نقره استفاده شده در آن نقره 925 عیار استاندارد است. طرح طلا با روکش طلای سفید و رنگ‌ ثابت از ویژگی‌‌های این انگشتر زیبا بشمار می‌رود. لازم به ذکر است همراه این انگشتر ارائه فاکتور خرید نیز ارائه خواهد شد.

 • انگشتر جواهری نقره با یاقوت کبود اتمی

  قیمت:
  464,000 تومان

  انگشتر جواهری نقره با نگین‌‌ یاقوت کبود اتمی دارای نقره 925 عیار، رنگ ثابت و ضد حساسیت می‌باشد.

 • انگشتر جواهری نقره با یاقوت سرخ آفریقایی

  قیمت:
  670,000 تومان

  انگشتر جواهری نقره با یاقوت سرخ آفریقایی با نقره 925 عیار استاندارد