سوالات متداول

در خصوص هر یک از بخش‌های سایت، چنانچه مشکل و یا پرسشی داشتید، می‌توانید با مطالعه سوالات متداول و یا تماس از طریق شماره‌های مندرج در بخش تماس با ما، با کارشناسان و یا مدیریت بازار خرید به طور مستقیم در ارتباط باشید.

جهت مشاهده سفارشات خود و همچنین وضعیت هر یک از سفارشات می‌توانید از بخش حساب کاربری، منوی «سفارشات» دیدن نمایید.
جهت پیگیری سفارشات و مرسوله‌های پستی خود می‌توانید با ورود به منوی «پیگری سفارشات» و با وارد کردن شماره سفارش در کادر مشخص شده، وضعیت سفارش خود را مشاهده کنید.
چنانچه رمزعبور را خود را فراموش کرده‌اید، می‌توانید با ورود به «این صفحه» و وارد کردن ایمیلی که هنگام ثبت‌نام استفاده کرده‌اید، نسبت به بازیابی رمزعبور اقدام کنید.
بله، شما می‌‌توانید با انتخاب گزینه «فروشنده هستم» در بخش ثبت نام، فرم مربوط به فروشندگی را تکمیل و به عنوان فروشنده کالا در بازار خرید فعالیت کنید. البته در حال حاضر این امکان فقط در شهر مشهد فعال است و در آینده برای دیگر شهرستان‌ها نیز فعال خواهد شد.
هزینه ارسال کالا در مشهد رایگان خواهد بود و در سایر شهرستان‌‌ها مطابق تعرفه شرکت پست، هزینه ارسال محاسبه و در فاکتور اعمال می‌گردد.
مشتریان بازار خرید در مشهد، چنانچه سفارش خود را قبل از ساعت 12 تکمیل کنند، ارسال کالا در همان روزکاری و یا اولین روز کاری برای آن‌ها انجام می‌‌گیرد لذا کالا تا انتهای روز به دست آن‌ها خواهد رسید و چنانچه بعد از ساعت 12 سفارش تکمیل گردد، ارسال کالا به اولین روز کاری بعد از تکمیل سفارش موکول می‌گردد. برای سایر شهرستان‌‌ها نیز ارسال کالا در اولین روز کاری بعد از تکمیل سفارش، انجام خواهند گرفت. علاوه بر ارسال عادی سفارشات، سرویس تندباد برای عزیزان مشهدی در نظر گرفته شده تا در صورت نیاز، کالای خریداری شده در کمتر از 2 ساعت به دست ایشان برسد.