آشپزخانه

خرید آنلاین انواع لوازم آشپزخانه.

 • تابه دوبل مستطیلی گرانیتی کاندید سایز 34

  770,000 تومان

  تابه دوبل مستطیلی گرانیتی کاندید محصولی از برند کاندید تولیدکننده ظروف دایکست در ایران می‌باشد. ساختار این تابه از آلومینوم آلیاژی و پوشش آن از جنس گرانیت می‌باشد. دسته این تابه نیز از جنس باکالیت بوده و دارای نوار سیلیکونی و به صورت مغناطیسی است.

 • شیرجوش گرانیتی کاندید سایز 14

  180,000 تومان

  شیرجوش گرانیتی کاندید محصولی از کاندید، تولیدکننده ظروف دایکست در ایران می‌باشد. این شیرجوش در سایز 14 و رنگ مشکی، دو رو خاکستری و دو رو قهوه‌ای تولید و عرضه می‌شود.

 • قابلمه تکی کاندید مدل پروانه

  260,000 تومان

  قابلمه تکی کاندید مدل پروانه محصولی از برند کاندید، تولیدکننده ظروف دایکست در ایران می‌باشد. ساختار بدنه این قابلمه از آلومینیوم آلیاژی بوده و پوشش آن از جنس گرانیت می‌باشد. درب این قابلمه از پیرکس با رینگ فلزی است و قپه آن نیز از جنس باکالیت است. همچنین در درپوش این محصول یک سوپاپ جهت خروج بخار تعبیه شده است. لازم به ذکر است که این محصول دارای نشان استاندارد و گواهی بهداشت است و از گارانتی تعویض یکساله بهره‌مند می‌باشد.

 • تابه دو دسته گرانیتی کاندید مدل پروانه

  470,000 تومان

  تابه دو دسته گرانیتی مدل پروانه محصولی از کاندید، تولیدکننده ظروف دایکست در ایران می‌باشد. ساختار بدنه این تابه از آلومینوم آلیاژی بوده و پوشش آن نیز از جنس گرانیت می‌‌باشد. از ویژگی‌های این تابه می‌توان به درپوش دارای سوپاپ خروج بخار، درب پیرکس با رینگ فلزی و قپه درپوش از جنس باکالیت اشاره کرد. لازم به ذکر است که این تابه در سایزهای 26، 28 و 32 و در رنگ‌های مشکی، دو رو خاکستری و دو رو قهوه‌ای تولید و عرضه می‌شود.

 • تابه تک دسته گرانیتی کاندید

  260,000 تومان

  تابه تک دسته گرانیتی محصولی از کاندید، تولیدکننده ظروف دایکست در ایران می‌باشد. این تابه دارای ساختار آلومینیمی و پوشش گرانیتی است و دسته آن از جنس باکالیت است که در سایزهای 20، 24 و 28 و در رنگ‌های رزگلد، دودی، مشکی، دو رو خاکستری و دو رو قهوه‌ای تولید و عرضه می‌شود.

 • ترازوی آشپزخانه کمری مدل 4350

  490,000 تومان

  ترازوی آشپزخانه کمری مدل 4350 یک ترازوی زیبا و کاربردی است که می‌تواند تا وزن 5 کیلوگرم را با دقت حدود 1 گرم، اندازه گیری کند. این ترازوی آشپزخانه دارای نمایشگر LCD بوده و منبع تغذیه آن دو عدد باطری 1.5 ولت AAA می‌باشد. از ویژگی‌‌های این ترازو می‌توان به امکان اندازه‌گیری بدون کاسه ترازو، بدنه استیل و قابلیت اندازه‌گیری به گرم و اونس اشاره کرد.